Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezóna 2014/2015 » Mistrovská utkání

Mistrovské utkání, 13.kolo, dohrávka, TJ Povrly - FK Jiskra Velké Březno 2:4(0:2)

publikováno 06.05.2015

TJ Povrly - FK Jiskra Velké Březno 2:4(0:2)

sestava: Máca(Džudža) - Drka, Vojta, Dominik,Nicolas - Smoly,Dvořka - Dan, Mára, Kavič - Fany

Saly

branky: Dvořka 2

nahrávky: Mára, Fany

Dohrávka s Velkáčem probíhala podle mých předpokladů. Tým Velkého Března je dnes výkonostně někde jinde a předvádí sehraný fotbal na všech postech. Soupeř nemá navíc problémy se soupiskou, na střídání měl k dispozici 4-5 hráčů a to se včera ve velkém dusnu náramně hodilo. První poločas jsme s nimi drželi krok, hra byla poměrně vyrovnaná a měli jsme i více možností skórovat než soupeř(více rohů, slibných útočných situací ve vápně). Avšak goly dával soupeř. Druhý poločas sice skončil 2:2, ale to jen proto, že soupeř už nebyl tak aktivní a i když moji kluci byli již dost vyčerpaní, prakticky jsem celý poločas již nemohl střídat, neboť se nám zranil Smoly, tak se nám podařilo vstřelit dva pěkné goly. Za to musím pochválit zejména jejich střelce Martina Dvořáka(první pěkný vysoký výskok při rohu a hezké trknutí hlavou, druhá jeho branka byla po pěkném uvolnění a přihrávce od Fanyho a střelou podél brankáře ke vzdálenější tyči). Na závěr bych řekl, že si myslím, kdyby moje mužstvo dodrželo mé pokyny po celý zápas a nedopustilo se tolika zbytečných chyb(neustálé neobsazování hráčů i při standartních situacích, nedůraz v obraně některých bránících hráčů, zbytečné ztráty míče, nebo jeho odevzdávání, zbavování se ho zbrklými odkopy, neproměňování vyložených šancí např. Fany v malém vápně atd.), tak jsme měli včera s Velkáčem šanci uhrát dobrý výsledek, neboť i vzhledem k již zmiňované rozdílné současné výkonnosti obou týmů včera nás Velkáč až tolik nepřehrával a celkový výkon našeho týmu mě tedy mrzí. Na čtvrtečním treninku si k tomu řekneme více.